34 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

VELO Tropic Breeze Ultra

170.00

VELO Tropik Esinti Ultra

 tropik meyvelerin tatlı tadına sahip Tamamen Beyaz bir Snus'tur - mandalina, çarkıfelek meyvesi ve egzotik mangodan oluşan taze bir tat kombinasyonu. Siyah tasarım paketinde 18 adet normal boy nikotin poşeti bulacaksınız.

Lezzet: Tropikal

Biçim: İnce

Nikotin: 18 mg/g

Net ağırlık: 18 gr

Marka: VELO

VELO Freeze Slim MAX

160.00

VELO Freeze Slim MAX,

nanenin dondurucu soğuk tadına sahip tütünsüz nikotin poşetleridir. Ekstra nikotin eklenmiş bitki bazlı malzemelerden üretilmiştir. Her kutuda 20 inceltilmiş poşet bulunur.

Snus Satın Al

  • tat: Nane

  • Biçim: İnce

  • Nikotin: 24 mg/g (17 mg/kese)

  • Torbalar: 20 adet

  • Net ağırlık: 14 gr

  • Marka: VELO

  • Üretici: British American Tobacco (BAT)

Siberia White Dry Slim

170.00
Siberia -80 White Dry Slim , 43mg/g yüksek Nikotin Poşeti seviyesiyle ince beyaz kuru porsiyonlarda klasik taze bir nane tadı sunar.
Siberia White Dry slim dünya çapında en çok satılan snuslardan biridir. Snusgo.com'da tüm siberia ürünlerimizi keşfedin ve sizin için doğru olanı bulun.

White Fox Black Edition

160.00
White Fox Black Edition White Fox Black Edition, koyu tütün aroması, biraz dumanlı ve taze bir gül tadı ile birlikte gelir. Bu, tüm White Fox keselerinin en ağırıdır ve size gerçek bir tat verecektir! %100 tütünsüz!

White Fox Peppered Mint

160.00

White Fox Peppered Mint

White Fox Peppered Mint, nane aromalı bir nikotin kesesidir. White Fox Peppered Mint'in nikotin poşetleri oldukça yüksek kalite ve nem değerine sahiptir. Bu nedenle asla kuru nikotin poşetleriniz olmayacaktır
Snusgo.com ürün yelpazesinde tüm White Fox varyantlarına sahiptir White Fox'un küçük bir tat yelpazesi vardır, White Fox Snus'ta odak noktası esas olarak kalite ve ürünlerini geliştirmektir. White Fox Slim zaten 1 numara, ayrıca White Fox Double Mint , White Fox Black Edition , White Fox Peppered Mint ve White Fox Full Charge tatlarına da sahipler .

Pablo Exclusive Frosted Ice

160.00

PABLO Exclusive Frosted Ice

Pablo Exclusive Frosted Ice, buz gibi dondurma etkisine sahip bir nikotin kesesidir. Pablo Exclusive Frosted Ice'ın nikotin poşetlerinin nikotin içeriği 50 mg/g'dir. Pablo poşetleri esas olarak snus ve deneyimli nikotin poşeti kullanıcıları tarafından kullanılır, bu gücü acemi nikotin poşeti kullanıcıları için önermiyoruz.

Pablo nikotin poşetlerini kullanma

Pablo nicopod'ların kullanımı çok kolaydır, kese diş etlerinizle üst dudağın arasına yerleştirmeniz yeterlidir ve aktif madde yayılmaya başlar.

www.snusgo.com ürün yelpazesinde her zaman en yeni Pablo çeşitlerine sahip online Snus mağazasıdır

Pablo Ice Cold'un yanı sıra Pablo Ice Cold XXL de var . Bunlar, normal Pablo Ice Cold ile tamamen aynı çantalar, ancak bir küvette 30 parça var. Pablo X Ice Cold,Pablo kullanıcıları arasında en az Pablo Ice Cold kadar popüler olan bir tütün aromasıdır. Son Pablo lezzeti, çok sıcak çok soğuk, önce hafif bir yanma hissi ve ardından herkesin bayıldığı donma etkisi sağlar Pablo Red.Tüm Pablo çeşitlerini burada Satın alabilirsiniz

PABLO Exclusive Bubblegum

160.00

Pablo Exclusive Bubblegum

PABLO xclusive Bubblegum, sakız aromasına sahip bir nikotin kesesidir. Pablo'nun Pablo Exclusive nikotin poşetleri sınıfının en güçlüsüdür. 50 mg/g nikotin içeriği ile daha ağır markalarla yarışırlar.
Pablo Exclusive Bubblegum, sakız aromasına sahip bir nikotin kesesidir. Pablo'nun Pablo Exclusive nikotin poşetleri sınıfının en güçlüsüdür. 50 mg/g nikotin içeriği ile daha ağır markalarla yarışırlar.
Pablo poşetleri esas olarak snus ve deneyimli nikotin poşeti kullanıcıları tarafından kullanılır, bu gücü acemi nikotin poşeti kullanıcıları için önermiyoruz.
Pablo nikotin poşetlerini kullanma Pablo nicopod'ların kullanımı çok kolaydır, keseyi diş etlerinizle üst dudağın arasına yerleştirmeniz yeterlidir Snusgo.com, ürün yelpazesinde her zaman en yeni Pablo çeşitlerine sahip olabilirsiniz Pablo Ice Cold'un yanı sıra Pablo Ice Cold XXL de var . Bunlar, normal Pablo Ice Cold ile tamamen aynı keseler, ancak bir kutuda 30 parça var. Pablo X Ice Cold , Pablo kullanıcıları arasında en az Pablo Ice Cold kadar popüler olan bir tütün aromasıdır. Son Pablo lezzeti, çok sıcak çok soğuk, önce hafif bir yanma hissi ve ardından herkesin bayıldığı donma etkisi sağlar..

PABLO Exclusive Strawberry Lychee

160.00

PABLO Exclusive Strawberry Lychee

PABLO Exclusive Strawberry Lychee içeriği 50 mg/g olan bir nikotin poşetidir. Yeni poşetlerin serinletici etkisi, nane aromasının öne çıkmasını sağlıyor.
Pablo poşetleri esas olarak snus ve deneyimli Nikotin poşeti kullanıcıları tarafından kullanılır, bu gücü acemi nikotin poşeti kullanıcıları için önermiyoruz.

Pablo nikotin poşetlerini kullanma

Pablo nicopod'ların kullanımı çok kolaydır, kese yi diş etlerinizle üst dudağın arasına yerleştirmeniz yeterlidir ve aktif madde yayılmaya başlar. Ve her şey otomatik olarak oluyor.

Snusgo.com, ürün yelpazesinde her zaman en yeni Pablo çeşitlerine sahip olan ilk kişidir.

Pablo Ice Cold'un yanı sıra Pablo Ice Cold XXL de var . Bunlar, normal Pablo Ice Cold ile tamamen aynı çantalar, ancak bir küvette 30 parça var. Pablo X Ice Cold , Pablo kullanıcıları arasında en az Pablo Ice Cold kadar popüler olan bir tütün aromasıdır. Son Pablo lezzeti, çok sıcak çok soğuk, önce hafif bir yanma hissi ve ardından herkesin bayıldığı donma etkisi sloganıyla Pablo Red . Tüm Pablo çeşitlerini burada görüntüleyin

Pablo Exclusive Mango Ice

160.00
Pablo Exclusive Mango Ice
Pablo Exclusive Mango Ice, taze mango tadında bir nikotin kesesidir. Pablo'nun Pablo Exclusive nikotin poşetleri sınıfının en güçlüsüdür. 50 mg/g nikotin içeriği ile daha ağır markalarla yarışırlar.

Pablo poşetleri esas olarak snus ve deneyimli nikotin poşeti kullanıcıları tarafından kullanılır, bu gücü acemi nikotin poşeti kullanıcıları için önermiyoruz.

Satın almadan önce lütfen satıcı ile iletişime geçip Stok durumunu kontrol edin

Pablo Dry Red

160.00

Pablo Red'i karakterize eden nedir?

PABLO Dry Red, ünlü Pablo Red'in kuru çeşididir. Kuru nikotin kesesi, kuru nikotin kesesini seven kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Nikopodlar tam olarak aynı nikotin içeriğine sahiptir: 30 mg/g Pablo poşetleri esas olarak snus ve deneyimli Nikotin poşeti kullanıcıları tarafından kullanılır, bu gücü acemi Nikotin poşeti kullanıcıları için önermiyoruz.

Pablo Ice Cold Chew Slim

160.00
Pablo Ice Cold Chew Slim 46 mg/g
lütfen satın almadan önce satıcı ile iletişime geçin stokta olup olmadığı ile ilgili bilgi alın

PABLO Ice Cold XXL

160.00
Pablo XXL Nikotin Poşeti
Ekstra güçlü! Yeni başlayanlar için değil. Sadece çok deneyimli kullanıcılar için

Sipariş vermeden önce lütfen Stok durumunu kontrol edin satıcı ile iletişime geçin...!!